Brązowe jedynki - gazety cenią piłkarzy ręcznych

Brązowy medal mistrzostw świata reprezentacji Polski w piłce ręcznej nie mógł zostać pominięty przez największe dzienniki prasowe. Poniedziałkowe jedynki nad Wisłą pełne są zdjęć z radości polskich sportowców. Wyłamała się tylko "Rzeczpospolita", które na pierwszej stronie dała tylko niewielką wzmiankę o piłkarzach ręcznych.

Jak po niemal każdym sukcesie królują zdjęcia z cieszącymi się sportowcami. Dzienniki należące do Agory wracają jeszcze do potyczki z Katarczykami. W Gazecie Wyborczej sukces skomentowano tytułem "Sport chory na Katar". Metro uciekło się zaś do gry słów "Zgrypieliśmy". Tabloidy stwierdzają zaś, że polscy piłkarze ręczni są wielcy, i dla nas są mistrzami świata.

Poniżej można zobaczyć najciekawsze okładki dzisiejszych gazet ogólnopolskich i lokalnych. A tak media cieszyły się, gdy Polacy zostali mistrzami świata w siatkówce we wrześniu 2014 r.
Zdjęcie tytułowe: Pewne prawa zastrzeżone dla NS NewsflashPrint Friendly and PDF

Tomasz Janus

Sportowy fanatyk, który łączy pasję kibicowania i uprawiania nauki. Nieustannie poszukuje odpowiedzi na pytanie jak działa świat sportu, nauki, kibiców i biznesu. Więcej
    Blogger Comment
    Facebook Comment